/ Intézményi dokumentumok / A mi könyvtárunk az Ön könyvtára … 2008-ban az év könyvtára!

A mi könyvtárunk, az Ön könyvtára ... 2008-ban az ÉV KÖNYVTÁRA!

Kedves Olvasóink!
Emlékeznek még könyvtárunk hosszú évek óta használt szlogenére? A mi könyvtárunk, az Ön könyvtára! Ezt a szlogent 2008. november 12-én, legnagyobb örömünkre a következõre módosítottuk: A mi könyvtárunk, az Ön könyvtára, az ÉV KÖNYVTÁRA!
A megtisztelõ címmel járó kitüntetést - melyet a szakmai kuratórium egyhangú döntése alapján ítéltek oda könyvtárunknak - Schneider Márta kulturális szakállamtitkár adta át Tõzsér Istvánné igazgatónõnknek Budapesten.
Mindent megtettünk azért, hogy 2008-ban a mi könyvtárunk legyen az ÉV KÖNYVTÁRA, de olvasóink nélkül nem mondhatnánk magunkénak ezt a címet. Köszönjük, hogy megosztották véleményüket Magyarországgal könyvtárunkról és szolgáltatásainkról a pályázathoz tartozó olvasói kérdõíven, köszönjük az elismerõ sorokat!